SALDA GÖLÜ - PAMUKKALE - ÇEŞME - ALAÇATI

Başlangıç Tarihi : 25.06.2021 (1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN)

Foto Galeri

SALDA GÖLÜ - PAMUKKALE - ÇEŞME - ALAÇATI

SALDA GÖLÜ - PAMUKKALE - ÇEŞME - ALAÇATI

Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 

SALDA GÖLÜ – PAMUKKALE TRAVERTENLER - HİERAPOLİS ANTİK KENTİ

SİZ DEĞERLİ RAMAZAN AYHAN TURİZM MİSAFİRLERİNİ BELİRTİLEN NOKTADAN ALARAK TÜRKİYENİN MALDİVLER’İ SALDA GÖLÜNE DOĞRU KEYİFLİ SEYAHATİMİZE BAŞLIYORUZ.SABAH KAHVALTI SONRASI ( EXTRA ) TURKUAZ RENGİ VE EŞSİZ DOĞASI İLE TÜRKİYENİN EN DERİN TATLI SU GÖLÜ OLARAK BİLİNEN SALDA GÖLÜNE ULAŞIYORUZ.ANILARINIZA BİR YENİLERİNİ EKLEMENİZ VE HADİKA FOTOĞRAFLAR YARATABİLMENİZ İÇİN SERBEST ZAMAN VERİYORUZ.SERBEST ZAMAN SONRASI ÜLKEMİZDE YERLİ VE YABANCI YARETÇİ LAN ÖREN YERİDİR.DOĞAL BİR SİT ALANI OLAN PAMUKKALE BEMBEYAZ TRAVERTENLERİ İLE BİZLERİ KARŞILIYOR.TRAVERTENLERİN FOTOĞRAFLANMASIVE TRAVERTENLERDE YÜRÜYÜŞ  SONRASI ANADOLUNUN EN BÜYÜK ANTİK MEZARLIĞI  OLAN HIERAPOLİS ANTİK KENTİ BURADA GÖRECEĞİMİZ YERLER ARASINDA; ROMA HAMAMLARI, GYMNASİUM, BÜYÜK KİLİSE, ANTİK HAVUZ, APOLLON TAPINAĞI, NYMPHAEUMA (ANIT ÇEŞME), ANTİK TİYATRO, SÜTUNLU CADDE, BİZANS KAPISI, ROMA ZAFER KAPISI, NEKROPOL ALANLARI OLACAKTIR. ANTİK KENT GEZİMİZİN ARDINDAN GÜNÜN YOĞUNLUĞUNU ATMAK ÜZERE OTELİMİZE DOĞRU HAREKET EDİYORUZ .

AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE

Sabah Kahvaltısı: Bölge restoranlarında ekstra olarak alınacaktır
Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında ekstra olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

ÇEŞME – ÇEŞME KALESİ – ILICA – YÜZME MOLASI – ALAÇATI 

OTELDE ALINAN SABAH KAHVALTI SONRASI ARACIMIZA BİNREK İLK GEZİ NOKTAMIZ OLAN ÇEŞME KALESİNE  GİDİYORUZ.KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN TARAFINDAN YAPTIRILAN KERVANSARAYI GÖRÜYORUZ.ÇEŞME MEYDAN DA SERBEST ZAMAN SONRASI TÜRKİYENİN EN ÇOK TANINAN ÇEŞME ILICA PLAJINA ULAŞIYOR VE YÜZME MOLAMIZI VERİYORUZ. ALAÇATI CANLI DAR SOKAKLARI, CUMBALI TAŞ EVLERİ, OTANTİK MEKANLARI VE TASARIM DÜKKANLARI , YAZ AYLARINDA BEGONVİLLERİN SÜSLEDİĞİ GÜZELİM SOKAKLARI İLE SİZLERE UNUTULMAZ ANLAR YAŞATACAK . REHBER EŞLİĞİNDE ALAÇATI TURUMUZU TAMAMLADIKTAN SONRA DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ. YOLDA  VERECEĞİMİZ MOLALAR EŞLİĞİNDE SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZİ ALDIĞIMIZ NOKTALARA BIRAKIYORUZ.FARKLI ROTALARDA TEKRAR BULUŞMAK DİLEĞİ İLE SİZLERİ UĞURLUYORUZ.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında ekstra olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda dinlenme tesisinde alınacaktır

Genel Şartlar

Lüks Araçlar ile Ulaşım
Otelde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
Açık büfe ya da Set Menü olarak 1 Akşam Yemeği
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
1618 Sayılı Zorunlu Seyahat sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Otopark Ücretleri

ÖNEMLİ BİLGİLER

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ: Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)


ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.


Bölgelerde verilen serbest vakit süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest vakitler turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte depar verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da, bu duruma paralel olarak ayni şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan, 14:00 Giriş – 12.00 çıkış saatleri uygulaması, Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08.00 dır. Ancak programın yoğunluğuna göre rehber bu saatte değişikliğe gidebilir. Böyle bir durumda, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlere bildirilmektedir.

Konsept Özellikleri

Konum

KARAMAN KONYA

Harita Bilgisi

https://goo.gl/maps/xpckA9fhPmGD7ySc7

Size Özel Teklif

525₺ 553₺

Rezervasyon Yap

Tur Bilgisi

  • Başladığı Yer : KARAMAN KONYA
  • Tur : SALDA GÖLÜ - PAMUKKALE - ÇEŞME - ALAÇATI
  • Tarih : 25.06.2021

Tur Programı Yazdır

Sosyal Medyada Paylaş

Bilgi & Rezervasyon Hattı

Hemen Arayın

0 850 304 42 23

0 338 212 01 93

0 542 512 42 23

Copyrights © 2019 Ramazan Ayhan Turizm. All Rights Reserved