İSTANBUL TURU

Başlangıç Tarihi : 13.08.2020 (2 GECE 3 GÜN)

Foto Galeri

İSTANBUL TURU

İSTANBUL TURU

İSTANBUL

1.GÜN

Elite Hotel Dragos'da Kahvaltı - Boğaz Köprüsü - Tarihi Yarımada - Sultanahmet Meydanı - Ayasofya - Hipodrom - At Meydanı - Sultanahmet Camii - Alman çeşmesi - Dikilitaş - Yılanlı Sütun - Topkapı Sarayı

2.GÜN

   Akvaryum - Miniatürk - Pierre Loti Tepesi - Haliç Manzarası - Boğaz Turu - Ortaköy - Kumkapı Gece Eğlencesi

3.GÜN

  Kınalı Ada - Burgaz Ada - Heybeli Ada - Büyük Ada - Viaport Alışveriş Merkezi

 

Genel Şartlar

dahil olan hizmetler 

 1. sabah kahvaltılar (açık büfe )serpme 
 2. akşam yemekler set menü veya açık büfe ( ücrete dahildir )
 3. konaklama : 4 veya 5 yıldız otellerde 
 4. profesyonel rehberlik hizmeti
 5. araç içi ikramlar
 6. 1618 nolu zorunlu seyahat sigortası
 7. dönüş akşam yemek 
 8. tekne turları
 9. emin önü balık ekmek

dahil olmayan hizmetler

 1. müze ve ören yeri girişleri
 2. extra harcamalarÖNEMLİ BİLGİLER

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ: Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)


ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.


Bölgelerde verilen serbest vakit süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest vakitler turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte depar verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da, bu duruma paralel olarak ayni şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan, 14:00 Giriş – 12.00 çıkış saatleri uygulaması, Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08.00 dır. Ancak programın yoğunluğuna göre rehber bu saatte değişikliğe gidebilir. Böyle bir durumda, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlere bildirilmektedir.

Konsept Özellikleri

Konum

KARAMAN,KONYA

Harita Bilgisi

Size Özel Teklif

855₺ 900₺

Rezervasyon Yap

Tur Bilgisi

 • Başladığı Yer : KARAMAN,KONYA
 • Tur : İSTANBUL TURU
 • Tarih : 13.08.2020

Tur Programı Yazdır

Sosyal Medyada Paylaş

Bilgi & Rezervasyon Hattı

Hemen Arayın

0 850 304 42 23

0 338 212 01 93

0 542 512 42 23

Copyrights © 2019 Ramazan Ayhan Turizm. All Rights Reserved