EGE RÜYASI

Başlangıç Tarihi : 23.10.2020 (4 GECE 5 GÜN)

Foto Galeri

EGE RÜYASI

EGE RÜYASI

EGE RÜYASI

1.GÜN :     MARMARİS - DATÇA - KIZKUMU PLAJI - SELİMİYE TURGUT KOYU - BYBASSOS ŞELALESİ

siz değerli misafirlerimizi aktekke meydanından alarak can yücel evini panoramik görerek efsanelere konu olmuş orhaniye kızkumu plajında yüzme molası veriyoruz.sonrasında selimiye turgut köyü ne doğru yola çıkıyoruz.yürüyüş akabinde bybassos şelalesinde fotoğraf çekimi ve çay molası veriyoruz.mola sonrası otelimizde akşam yemek sonrası dileyen misafirlerimiz marmaris gece eğlencesine katılabilirler...

2.GÜN :      AZMAK ÇAYI-GÖKOVA TEKNE TURU-GELİBOLU ADASI-ZEYTİNLİ KÖY-SEDİR ADASI-İNCEKUM -AKYAKA

kahvaltı sonrası amzak çayı,gökova tekne turu ,gelibolu adası,yeşil deniz,zeytinli koy,incekum,lacivert koy yüzme molaları sonrası sedir adası gezimiz sonrası akyakaya dönüyoruz.

3.GÜN :      BODRUM-BODRUM SU ALTI MÜZESİ-HALİKARNAS MOZELESİ-BODRUM KALESİ-ZEKİ MÜREN EVİ

kahvaltı sonrası bodrum su altı müzesi,halikarnas mozalesi,bodrum kalesi,zeki müren evi gezilerek yalıkavak ve gümüşlükte yüzme molaları veriyoruz.sonrasında turgut reis kadı kalesin de fotoğraf ve çay molası veriyoruz.otelimizde akşam yemek sonrası dileyen misafirlerimiz bodrum eğlencelerine katılabilirler.

4.GÜN :      EFES ANTİK KENTİ -ŞİRİNCE KÖYÜ-KUŞADASI -TEKNE TURU

Harika bir kahvaltı sonrası güvercinlik te bizleri bekleyen teknemize geçerek masmavi derinliklere doğru yol alıyoruz.tekne turumuz sonrası efes e doğru yol alıyoruz.  Efes Antik Kenti MÖ 8600 dönemine basit bir yerleşim olarak başlamış. Yüzyıllar içinde büyüyerek döneminin en önemli dünya başkentlerinden birisi olmuş.liman caddesi,efes antik tiyatrosu,ticari agora,separis tapınağı,celcus tapınağı,mazeus kapısı ve mitridates,mermer cadde ,aşk evi,yamaç evler,umumi tuvalet,skolastika hamamları,mozaikli kaldırım,hadrian tapınağı,trajan çeşmesi,kuretler caddesi,herakles kapısı,memius anıtı,domition tapınağı,belediye binası ( prytaneıon ),odeon,meryem ana evi,artemis tapınağı,st jean bazilikası harika bir tarih gezimiz sonrası Tarihinin Milattan Önce 5. yüzyıla kadar dayandığı bu masalsı köy zamanında üst tabakadan ve varlıklı ailelerin yaşadığı bir yermiş. Bu insanlar Şirince’yi öylesine seviyorlarmış ki keşfedilip kalabalıklaşmasın diye bu güzelliği dillere destan köye Çirkince demişler.1924’te gerçekleşen mübadeleden sonra köydeki Rumların yerini Selanik göçmeni Türkler almış. İzmir valisi köyü ziyaret ettiğinde köyün güzelliğinden o kadar etkilenmiş ki bu köye Çirkince demenin haksızlık olacağını düşünüp köyün adını Şirince olarak değiştirmiş.şirince gezimiz sonrası otelimize doğru yola çıkıyoruz.

5.GÜN       ÇEŞME-ALAÇATI-KORDON BOYU-TARİHİ SAAT VE ASANSÖR

Egenin incisi izmir in  şiirlere ve şarkılara ilham kaynağı olmuş içerisinde cafeler lüks mağazalar barındıran KORDON BOYU nu gezmek ile başlıyoruz.kordon boyu,tarihi saat kulesi ve meydanı ,tarihi asansör kulesi sonrası masmavi denizi ve kumsalı ile çeşme,şirin taş evleri ile de alaçatı beldemizi geziyoruz.gezimiz esnasında harika portler yaratıp fotoğraflar çekebilirsiniz.çeşme ve alaçatı gezimiz sonrası sizleri bir diğer cennet köşesi kuşadasına doğru yola çıkıyoruz.DAHİL OLAN HİZMETLER                                                              DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 TEKNE TURLARI                                                                             ÖĞLE YEMEKLER

 REHBERLİK HİZMETİ                                                                      EXTRA HARCAMALR

 SEYAHAT SİGORTASI                                                                     MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

 ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

 SABAH KAHVALTILAR

 AKŞAM YEMEKLER

 4 GECE OTEL KONAKLAMA

Genel Şartlar

sırt çantası ,yürüyüş ayakkabısı,terlik,şarj aleti,pil,güneş kremi,kulaklık güneş gözlüğü bulundurmanız tavsiyedir...

ÖNEMLİ BİLGİLER

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ: Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)


ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.


Bölgelerde verilen serbest vakit süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest vakitler turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte depar verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da, bu duruma paralel olarak ayni şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan, 14:00 Giriş – 12.00 çıkış saatleri uygulaması, Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08.00 dır. Ancak programın yoğunluğuna göre rehber bu saatte değişikliğe gidebilir. Böyle bir durumda, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlere bildirilmektedir.

Konsept Özellikleri

Konum

KARAMAN KONYA ANTALYA

Harita Bilgisi

Size Özel Teklif

1,399₺ 1473₺

Rezervasyon Yap

Tur Bilgisi

  • Başladığı Yer : KARAMAN KONYA ANTALYA
  • Tur : EGE RÜYASI
  • Tarih : 23.10.2020

Tur Programı Yazdır

Sosyal Medyada Paylaş

Bilgi & Rezervasyon Hattı

Hemen Arayın

0 850 304 42 23

0 338 212 01 93

0 542 512 42 23

Copyrights © 2019 Ramazan Ayhan Turizm. All Rights Reserved