HER HAFTA PAZAR KAPADOKYA TURU

Başlangıç Tarihi : 18.09.2022 (GÜNÜBİRLİK)

Kişi Başı Tur Fiyatı: 0 ₺


Tur Programı

KAPADOKYA TURU

Sabah saatlerinde belirlenmiş olan noktalardan kendi firmamıza ait lüks araçlar ile sizlere unutamayacağınız sevdikleriniz ile beraber çok güzel anılar ve hatıralar biriktirebileceğiniz bir Kapadokya turuna doğru güneşe doğru yola çıkıyoruz.sabahın ilkgüneş ışıkları ve Kapadokya bizleri karşılıyor.bölgeyi çok iyi bilen profesyonel kokartlı rehberimizi aldıktan sonra gezimiz tam anlamıyla başlamış oluyor. İlk olarak Saray köy yeraltı şehrini geziyoruz sonrasında Güvercinlik Vadisi’nin görülmesi ve eşsiz manzarasının fotoğraf karelerine alınması için serbest zaman veriyoruz. Kısa bir serbest zaman sonrasında rehberimiz eşliğinde sırasıyla gezimiz başlıyor. İlk olarak Kızıl vadi, Avanos ,çömlek atölyeleri ve çömlek show, Kızılırmak, Sallanan köprü, Aşk vadisi, Göreme panorama, At çiftliği, Uçhisar kale altı, Taş atölyesi,asmalı konak ve  Bölgede bilindiği üzere kuruyemiş meşhur olduğu için yine en taze kuruyemişleri barındıran yöresel bir işletmede kısa süre molamızı verip alışverişimizi yaptıktan sonra aracımıza geçiyor ve karaman a doğru yola koyuluyoruz.tatlı bir seyahat sonrası sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile sizleri uğurluyoruz.

 


Genel Şartlar

📌ÜCRETE DAHİL HİZMETLER📌
⭐ Sabah Kahvaltısı (araç içi)
⭐Lüks ulaşım ( araçta priz, Tv)
⭐Araç içi ikramlar
⭐Profesyonel Rehberlik Hizmeti
⭐Zorunlu Seyahat Sigortası

📌 ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER📌

❌ Öğle yemeği
❌ATV Safari turu (1 Saat )

ÖNEMLİ BİLGİLER

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ: Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)


ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.


Bölgelerde verilen serbest vakit süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest vakitler turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte depar verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da, bu duruma paralel olarak ayni şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan, 14:00 Giriş – 12.00 çıkış saatleri uygulaması, Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08.00 dır. Ancak programın yoğunluğuna göre rehber bu saatte değişikliğe gidebilir. Böyle bir durumda, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlere bildirilmektedir.


Ramazan Ayhan Turizm tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.
Adres:
Gazi Dükkan Mh. 105. Sk. No:21/B KARAMAN/TÜRKİYE

İletişim:
Telefon: +90(338) 212 01 93
Müşteri Hizmetleri: (0850) 304 42 23
ramazanayhanturizm_70@hotmail.com

Website:
www.ramazanayhanturizm.com