MARMARİS - FETHİYE TURU (KURBAN BAYRAMI ÖZEL)

Başlangıç Tarihi : 29.07.2022 (4 GECE 5 GÜN)

Kişi Başı Tur Fiyatı: 0 ₺


Tur Programı

1.Gün

 

Belirtilen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra gece yolcuğumuza başlıyoruz. Molamızın ardından mavi bayraklı muhteşem bakır koyları ve tarihi güzellikleriyle yerli-yabancı turistlerin uğrak noktası olan Marmaris merkeze varıyoruz. Bir yanı mavi koy bir yanı altın sarısı plajları olan Marmaris Limanı’ndan gezimize başlıyoruz. Serbest zamanımızın ardından İlk İyonlar döneminde inşa edilmiş Marmaris Kalesi’ni geziyoruz.

 

Kale gezimizi bitirdikten sonra Marmaris ve çevresindeki eşsiz koyları keşfetme ayrıcalığını yaşamak üzere teknemize gidiyoruz. Tüm gün gerçekleştireceğimiz tekne turumuzda isminin bütün özelliklerine sahip olduğu düşünülen Cennet Adası’nda yüzme molası veriyoruz. Kızıl kum, Kadırga koyu, bakla bükü koyu, Yıldız adası,Amos koyu Turumuza başlıyoruz.Burada vereceğimiz serbest zaman ve yüzme molaları ile tekne turumuzu sonlandırıyor eğlenceli bir gün sonunda Fethiye’ye gitmek için yola çıkıyoruz.

 

 

 

2.Gün

 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından birbirinden güzel koy ve Adaları’nda yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız On iki adalar tekne turumuza gitmek için otelimizden çıkıyoruz.

 

Her biri kendine has isimlerle anılan(Kurşunlu Koyu, Yavansu, Yassıca Adalar, Tersane Adası, Hamam Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Göbün Koyu, Boynuz bükü, Zeytin Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası ve Domuz Adası)  12 Adalarda Tekne Turumuz başlıyor. Yüzme molalarıyla unutulmaz bir mavi yolculuk ve keyifli tekne turumuzdan sonra bulunduğumuz yerden otelimize geçiyoruz

 

 


     3.Gün

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından  Köyceğiz Gölü'nü Akdeniz'e bağlayan, göçmen kuşların önemli uğrak yerlerinden olan Türkiye'nin önemli sazlık bölgelerinden birisi olmakla beraber, bütün delta özel çevre koruma sahası olma özelliğini taşımakta olan Dalyan'a hareket ediyoruz.

 

 Ardından Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajı'na gidiyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından otobüsümüze dönüyoruz. Denizin kokusu üzerimize sinmiş olarak Dalyan’dan ayrılıyor, otelimize dönüyoruz.

 

 

 

4.Gün

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından

aktivite yapacak misafirlerimiz için otelden servis ile Atv Safari, Jip Safari veya Yamaç Paraşütü yapacak misafirlerimiz için servisler sabah 8’de misafirlerimizi otelden alıp saat 12’ye kadar tüm programları yapılacaktır. Aktivitelere katılamayacak misafirlerimiz de otelde dinlenebilirler.

Saat 13.00 de otelimizden ayrılarak Dünya’nın en güzel plajlarından olan Ölüdeniz Plajı'na hareket ediyoruz. Ölüdeniz’de deniz keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra saat 18.00 gibi tekrar otelimize geçiş yapıyoruz.

 

 

 

5. Gün

 

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış yaparak büyüleyici doğa içerisinde gözlerimizi açıp, çam kokusunu içimize çekerek Akdağlar’ın eteklerinde bulunan yeşillikler içerisindeki Yaka park’a ulaşıyoruz.

 

Yaka park’taki gezimizi tamamladıktan sonra doğa harikası bir turizm merkezi olan ve rivayete göre bölgede hayvanlarını otlatan bir çobanın hayvanlarından bir kaçının kanyon bölgesine girmesiyle keşfedilen  Saklıkente doğru yola çıkıyoruz.16 adet mağara ve kanyonun içinden geçen Eşen çayının buz gibi suyunda yürüyüp serinledikten sonra geçireceğimiz güzel zamanın ardından  aracımıza geçip Karaman’a geri dönmek için yola çıkıyoruz.

 

 

 

 Muhteşem Marmaris-Fethiye turumuzun ardından başka bir turumuzda yeniden görüşmek üzere Ramazan Ayhan Turizm misafirleriyle vedalaşıyoruz.


Genel Şartlar

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER


5 Sabah Kahvaltısı

4 Akşam Yemeği

4 Gece Otel Konaklaması

Araç İçi İkramlar

Seyahat Sigortası

Profesyonel Rehberlik HizmetiÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR


Öğle Yemekleri

Tekne Turu

Safari/Atv Turu

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ: Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)


ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.


Bölgelerde verilen serbest vakit süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest vakitler turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte depar verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da, bu duruma paralel olarak ayni şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan, 14:00 Giriş – 12.00 çıkış saatleri uygulaması, Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08.00 dır. Ancak programın yoğunluğuna göre rehber bu saatte değişikliğe gidebilir. Böyle bir durumda, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlere bildirilmektedir.


Ramazan Ayhan Turizm tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.
Adres:
Gazi Dükkan Mh. 105. Sk. No:21/B KARAMAN/TÜRKİYE

İletişim:
Telefon: +90(338) 212 01 93
Müşteri Hizmetleri: (0850) 304 42 23
ramazanayhanturizm_70@hotmail.com

Website:
www.ramazanayhanturizm.com