Ramazan Ayhan Turizm - Neden Biz?

Tur - Otel - Uçak Bileti - Araç Kiralama - Havalimanı Taşımacılığı

Neden Ramazan Ayhan Turizm ?

Karaman’ın koca çınarı ( RAMAZAN AYHAN TURİZM ) Bugüne kadar birçok müşteriye seyahat konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir seyahat acentası için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...
"Hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.
Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.
RAMAZAN AYHAN TURİZM için kısaca; " konusunda uzmanlaşmış bir Seyahat Acentası" diyebiliriz.
Ramazan ayhan turizm ’i biraz daha yakından tanıdığınızda benzer seyahat acenta’larından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz.
Peki ramazan ayhan turizm, diğer seyahat acentalarından neden farklıdır?
Çünkü;
Her şeyden önce; "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.
"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Kendimizi geliştirmek, müşterilerimize yeni destinasyonlar sunabilmek adına sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için mutlu olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.
"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı müşterinin seyahatlerini aynı anda planlarken, çeşitli taleplerle karşılaşıyoruz. Ancak bu taleplerin neden karşılanamayacağına dair bahaneler aramaktansa, bu taleplerin nasıl karşılanacağı üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu tur programlarını hazırlarken"bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.
"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz." Hizmet verdiğiniz müşteri her kim olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak isteniyorsa mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her tur programı için iş akışını düzenliyor ve bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
Elbette ramazan ayhan turizm’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları ulaşım, tatil, tur ve kalite standartları doğrultusunda karşılanmaktadır. Bu süreçte temel amacımız; bahsi geçen temel prensipler çerçevesinde müşteri memnuniyetini üstün müşteri deneyiminin devamını sağlamaktır. Müşterilerimiz, şirketimizin şeffaflık prensibi doğrultusunda, açık ve net bir şekilde, kendilerine mali sorumluluk doğmaksızın talep ve ihtiyaçlarını şirketin tüm iletişim kanallarından ulaşımı sağlamaktadır.

Şirketimiz, insana saygı, etik, şeffaflık ve çevrecilik çerçevesinde müşteriden gelen öneri, talep ve şikayetleri, kişisel verilerin korunması esasına uygun bir şekilde değerlendirmekle yükümlüdür. Şirketimizin sahip olduğu üstün kalite Müşteri Memnuniyeti Yönetimi Standardı doğrultusunda müşterilerimizden gelen talep, öneri ve şikayetler ile ilgili ön bilgilendirme yapılması ve belirlenen hedef gün süreleri içinde müşterilere geri bildirim yapılması şirket müşteri memnuniyeti politikamız gereğidir. Memnuniyet süreçlerimizi verimli yönetmek ve hedeflerimizi gerçekleştirmek amacıyla çalışanlarımız sürekli ve etkin bir şekilde çeşitli konularda eğitimlere tabi tutulmaktadır. Müşteri deneyimi, şirkete ait çeşitli iletişim kanallarından ölçümlenerek, sonuçlar süreç sahipleriyle paylaşılmaktadır. Bu sayede şirket hizmet kalitesinin sürekli ve sistematik bir şekilde iyileştirilmesi ve devamlılığı sağlanmaktadır.

Yukarıda bahsedilen şirket müşteri memnuniyeti politikamızı ve hedeflerimizi oluştururken yasal ve mevzuata dayalı şartları dikkate alarak ilerlemekteyiz.

Copyrights © 2019 Ramazan Ayhan Turizm. All Rights Reserved