KAYSERİ ERCİYES KAYAK TURU

Başlangıç Tarihi : 01.01.2022 (GÜNÜBİRLİK)

Foto Galeri

KAYSERİ ERCİYES KAYAK TURU

KAYSERİ ERCİYES KAYAK TURU

TUR PROĞRAMI
Heyecanlı geçen 4 saatlik bir yolcuk sonrası Kayseri Şehir Merkezinde Çok Kısa Vereceğimiz Molamız ardından; Erciyes Dağına ulaşıyoruz. Kayseri Büyükşehir Belediyesinin Kontrolünde olan Kardan Adam Tesislerinde Kısa bir tanıtım yaptıktan sonra Misafirlerimizin Kayak Takımlarını Kiralayabilmeleri ve ihtiyaçlarını giderebilmeleri için vereceğimiz zaman sonrası Acemi pistinde toplanma Acemi pistinin tanıtımı ve bölge hakkında bilgiler aktarıldıktan sonra Misafirlerimizi Kayak merkezi ve Erciyes Dağı ile baş başa bırakıyoruz. (teleferiğe binilebilinir-acemi pistinde veya kayak tecrübenize göre telesiyej ile profesyonel pistlere çıkabilir kar topu oynayabilir kar motoru kiralayarak gezinti yapabilir veya kızak kiralayarak kışın tadını çıkartabilirsiniz) Önceden vereceğimiz saatte ve yerde toplanarak kendimizin hazırlayacağı mangalda sucuk ekmek veya saç kavurma ikram edildikten sonra sıcacık caylarımızı içiyor ve Erciyeste Kaldığımız yerden faaliyetlerimize devam ediyoruz. Saat: 16.00 cıvarlarında toplanma verip Kayseri'de Pastırmacılar Parkına uğrayarak Sucuk Pastırma ve Mantı alışverişlerimizi yaptıktan sonra dönüş yolculuğumuz başlıyor. Otobüsü Park Edeceğimiz alanda odun ateşinde semaver çayımız gün boyu hazır olacaktır.

Dahil olan hizmetler

 • Sabah kahvaltı
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 •  Araç içi açık büfe ikramlar
 • 1618 nolu zorunlu seyahat sigortası
 • öğlen yemeği

 

Dahil olmayan hizmetler

 • Öğle yemekler
 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Extra organizasyon ve harcamalar

Genel Şartlar

ÖNEMLİ BİLGİLER

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ: Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)


ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.


Bölgelerde verilen serbest vakit süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest vakitler turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte depar verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da, bu duruma paralel olarak ayni şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan, 14:00 Giriş – 12.00 çıkış saatleri uygulaması, Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08.00 dır. Ancak programın yoğunluğuna göre rehber bu saatte değişikliğe gidebilir. Böyle bir durumda, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlere bildirilmektedir.

Tur Tarihleri ve Fiyatlar


Tarih
Yetişkin Kişi Başı
Bebek (2-6)
Çocuk (6-11)

Konsept Özellikleri

Konum

KONYA / KARAMAN / EREĞLİ

Harita Bilgisi

https://goo.gl/maps/8oSNZnp3qZa4Fn217

Tur Fiyatı

0 ₺

Rezervasyon Yap

Hızlı Rezervasyon

Tarih
Yetişkin
Çocuk
Bebek
Tur Fiyatı
0
TL

Tur Bilgisi

 • Başladığı Yer : KONYA / KARAMAN / EREĞLİ
 • Tur : KAYSERİ ERCİYES KAYAK TURU
 • Tarih : 01.01.2022

Tur Programı Yazdır

Sosyal Medyada Paylaş

Bilgi & Rezervasyon Hattı

Hemen Arayın

0 850 304 42 23

0 338 212 01 93

0 542 512 42 23

Copyrights © 2019 Ramazan Ayhan Turizm. All Rights Reserved