URFA TURU 1 GECE KONAKLAMALI [SIRA GECESİ DAHİL]

Başlangıç Tarihi : 01.01.2022 (1 GECE KONAKLAMALI)

Foto Galeri

URFA TURU 1 GECE KONAKLAMALI [SIRA GECESİ DAHİL]

URFA TURU 1 GECE KONAKLAMALI [SIRA GECESİ DAHİL]

1.GÜN:Turumuzun başlayacağı gün akşam 22:30 da İmamı azam cami önünden hareket edecektir.

Sabah Kahvaltısı: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada tur fiyatına dahildir. 

Öğle Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelimizde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dahildir.

Konaklama: 3 yıldız veya 4 yıldızlı otellerde olacaktır.

2.GÜN:HALFETİ 

BİRECİK – HALFETİ TEKNE TURU – KELAYNAK KUŞLARI – ŞANLIURFA - TARİHİ ÇARŞILAR - SIRA GECESİ

Turumuz, teknemize binerek Rum Kale, Savaşan Köyü, Tarihi Mağara Evleri ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Halfeti Tekne turuna  çıkıyoruz.  Tekne turumuzun ardından Halfeti’ye geri dönüyoruz. Otobüsümüze binerek Birecik ilçesinde bulunan Kelaynak Kuşları Koruma Merkezi’ne ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz molamızın ardından Şanlıurfa'ya gidiyoruz. Sonrasında ilk olarak Balıklı Göl'ü ziyaret ediyoruz. Hemen sonrasında ise Halil-ür Rahman Camii, Hz.İbrahim Makamı olarak inanılan mağara, eski Mevlid-i Halil Camii, yeni Mevlid-i Halil Camii, Ayn-ı Zeliha Gölü ve Hz.İbrahim'in ateşe düştüğü yer olarak kabul edilen Halil-ür Rahman Gölü ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz. Gezilerimiz sonrasında Urfa’nın simgelerinden olan ve birçok dizi setinin kurulduğu Gümrük Han'da serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği ile birlikte Urfa kültürünün önemli bir parçası olan Sıra Gecesi  programı düzenliyoruz. Bu eşsiz deneyim sonrası, unutulmaz hatıralarla otelimize yerleşiyoruz.

3.GÜN:

Otelde 09:00 da alacağımız kahvaltıdan sonra 10:00 gibi oteleimzden ayrılcağız ve Gaziantep,e doğru yola çıkıyoruz.Gaziantep’i gezmeye başlıyoruz. İlk olarak sular altında kalan Zeugma antik kentinden ele geçen muhteşem taban ve duvar mozaiklerini görebileceğimiz Gaziantep Müzesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Bu muhteşem müzeyi gezdikten sonra Kurtuluş mücadelesi esnasında ünlü Antep savunmasının gerçekleştirildiği Gaziantep Kalesi'ne ulaşıyoruz. Buradan da yolumuz üzerinde bulunan Emine Göğüş Mutfak Eserleri Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Yöresel alışverişlerimizi gerçekleştireceğimiz bakırcılar, yemeniciler,  baharatçılar ve fıstıkçılar çarşılarında serbest zaman veriyoruz ve muhteşem tadı olan antep baklavasından alarak sonra Kahramanmaraş,a gidip dünyaca ünlü kahramanmaraş dondurmasındanda alıp baklavanın üstüne dondurmamızı koyup afiyetle yiyoruz.

Dahil olan hizmetler

 • Sabah kahvaltı
 • Halfeti tekne turu
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 •  Araç içi açık büfe ikramlar
 • 1618 nolu zorunlu seyahat sigortası
 • 2 akşam yemek
 • Sıra gecesi
 • 1 gece otel konaklaması

  Dahil olmayan hizmetler

 • Öğle yemekler
 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Extra organizasyon ve harcamalar

Genel Şartlar

ÖNEMLİ BİLGİLER

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ: Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)


ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.


Bölgelerde verilen serbest vakit süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest vakitler turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte depar verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da, bu duruma paralel olarak ayni şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan, 14:00 Giriş – 12.00 çıkış saatleri uygulaması, Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08.00 dır. Ancak programın yoğunluğuna göre rehber bu saatte değişikliğe gidebilir. Böyle bir durumda, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlere bildirilmektedir.

Tur Tarihleri ve Fiyatlar


Tarih
Yetişkin Kişi Başı
Bebek (2-6)
Çocuk (6-11)

Konsept Özellikleri

Konum

Harita Bilgisi

Tur Fiyatı

0 ₺

Rezervasyon Yap

Hızlı Rezervasyon

Tarih
Yetişkin
Çocuk
Bebek
Tur Fiyatı
0
TL

Tur Bilgisi

 • Başladığı Yer :
 • Tur : URFA TURU 1 GECE KONAKLAMALI [SIRA GECESİ DAHİL]
 • Tarih : 01.01.2022

Tur Programı Yazdır

Sosyal Medyada Paylaş

Bilgi & Rezervasyon Hattı

Hemen Arayın

0 850 304 42 23

0 338 212 01 93

0 542 512 42 23

Copyrights © 2019 Ramazan Ayhan Turizm. All Rights Reserved