HER PAZARTESİ 3 GÜNLÜK DOĞU KARADENİZ TURU

Başlangıç Tarihi : 14.01.2024 (3 GÜN)

Foto Galeri

HER PAZARTESİ 3 GÜNLÜK DOĞU KARADENİZ TURU

HER PAZARTESİ 3 GÜNLÜK DOĞU KARADENİZ TURU

DOĞU KARADENİZ

 


HAREKET :17.30 Karaman Aktekke Meydanı’ndan turumuza katılacak misafirlerimizi de alarak ikramlar eşliğinde Trabzona doğru gece yolculuğumuz başlıyor.


1.GÜN:Sabah alacağımız kahvaltının ardından Trabzon ilinin Maçka ilçesinde deniz seviyesinden 1.150 m yükseklikte konumlanmış Rum Ortodokslar tarafandan yapılmış Sümela Manastır gezimizi tamamlıyoruz. Bölge ekonomisine en büyük katkı sağlayan çay fabrıkası gezimisi yapıyor oradan doğal bir oluşum olan ve büyük ilgi toplayan Uzungöle hareket ediyoruz fotoğraf çekimi ve serbest zaman sonrası konaklama ve akşam yemeğini alacağımız Ayder Yaylasında bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz.


KAHVALTI : Tur ücretine dâhil / restaurant / tabak kahvaltı

ÖĞLE YEMEĞİ : Ekstra

AKŞAM YEMEĞİ : Tur ücretine dâhil. Otel / set menü.

KONAKLAMA : ayder yayla otelleri

ROTA   :


2.GÜN:Sabah kahvaltısın ardından otelimizden ayrılıyor Ayder Yaylası , Palovit şelalesi, Şenyuva köprüsü, zir kale gezilerimizi tamamlıyor , eğlenceli vakit geçirebileceğimiz Fırtına deresi üzerinde bulunan dileyen misafirlerimizin aktivite yapabileceği rafting, salıncak ve zipline etkinliğimizi yaparak konaklama ve akşam yemeği için otelimize hareket ediyoruz..


KAHVALTI : Tur ücretine dâhil / otel / açık büfe

ÖĞLE :Ekstra

AKŞAM : Tur ücretine dâhil / otel / set menü.

KONAKLAMA : Zarha mountain resort

ROTA   :


3.GÜN :Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Trabzon’a geçiyoruz. Trabzon’da; Atatürk Köşkünün ve Ayasofya’nın görülmesi ardından Gümüş alışverişi için serbest zaman. Sonrasında Giresun kalesi gezimizi tamamlayıp Orduyu kuş bakışı görmek için teleferike geçiyoruz. Teleferik sonrası dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Keyifli yolculuğumuz sonrası Karaman’a varış ve turumuzun sonu.


KAHVALTI : Tur ücretine dâhil / otel / açık büfe

ÖĞLE YEMEĞİ : Ekstra

AKŞAM YEMEĞİ : Tur ücretine dâhil değil / restaurant / set menü.

ROTA   : Ayder – Rize – Trabzon -Karaman (1040 km)Ücrete Dâhil Olanlar

 • Kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi
 • Otelde 2 gece konaklama
 • 3 sabah kahvaltısı -2akşam yemeği
 • Teleferik ücreti
 • Yayla gezileri
 • Lüks otobüsler ile ulaşım
 • Çevre gezileri
 • Ramazan Ayhan Turizm ikramları

 

Ücrete Dâhil Olmayanlar

 • Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi & eğlence ve yemekler
 • Tüm özel harcamalar
 • Müze ve ören yeri girişleri
Genel Şartlar

ÖNEMLİ BİLGİLER

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ: Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)


ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.


Bölgelerde verilen serbest vakit süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest vakitler turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte depar verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da, bu duruma paralel olarak ayni şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan, 14:00 Giriş – 12.00 çıkış saatleri uygulaması, Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08.00 dır. Ancak programın yoğunluğuna göre rehber bu saatte değişikliğe gidebilir. Böyle bir durumda, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlere bildirilmektedir.

Tur Tarihleri ve Fiyatlar


Tarih
Yetişkin Kişi Başı
Bebek (2-6)
Çocuk (6-11)

Konsept Özellikleri

Konum

KARAMAN

Harita Bilgisi

Tur Fiyatı

5500 ₺

Rezervasyon Yap

Hızlı Rezervasyon

Tarih
Yetişkin
Çocuk
Bebek
Tur Fiyatı
0
TL

Tur Bilgisi

 • Başladığı Yer : KARAMAN
 • Tur : HER PAZARTESİ 3 GÜNLÜK DOĞU KARADENİZ TURU
 • Tarih : 14.01.2024

Tur Programı Yazdır

Sosyal Medyada Paylaş

Bilgi & Rezervasyon Hattı

Hemen Arayın

0 850 304 42 23

0 338 212 01 93

0 542 512 42 23

Copyrights © 2019 Ramazan Ayhan Turizm. All Rights Reserved